Platební podmínky:

Přesto, že se vždy v maximální míře snažíme uveřejnit na našich webových stránkách co možná nejpřesnější a úplné informace o prodávaném zboží, mohou některé texty obsahovat chyby či nepřesnosti, vyplývající z nepřesných informací, přebíraných od třetích stran.

V případě, že je výrobek zařazen do nabídky s nesprávnou cenou nebo nesprávným popisem vinou typografické chyby, chyby při stanovení ceny, případně chyby v popisu výrobku, přebraného od třetí strany, chráněná dílna LIDUMILA s.r.o. Uherské Hradiště (dále jen prodávající), má právo odmítnout či zrušit kteroukoliv objednávku výrobku s nesprávně uvedenou cenou, a to i po potvrzení zaměstnancem společnosti. Prodávající má právo odmítnout či zrušit takovou objednávku i v případě, že zákazník zaslal peníze za tento výrobek předem na účet společnosti. V takovém případě prodávající zašle tyto peníze obratem zpět na účet kupujícího.

Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Prodávající vždy při telefonickém nebo emailovém potvrzení objednávky potvrdí taktéž platnost ceny objednaného zboží. V případě, že bude prodávajícím nahlášena cena vyšší než je uvedena na objednávce, může kupující novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. V případě, že je nová, platná cena nižší než je cena uvedena na objednávce, bude zboží kupujícímu dodáno za cenu platnou v okamžiku objednávky.

Platební metody:

1. dobírkou - tento způsob platby zvolíte v případě, že si zboží necháte zaslat. Zboží zasíláme prostřednictvím expresní balíkové služby GEIS, proto je nutné do objednávky uvést kontaktní telefonní nebo mobilní číslo, aby vás služba GEIS mohla kontaktovat a vyrozumět o dodávce balíku. V tomto případě si prodávající k ceně zboží účtuje expediční poplatek ve výši 130,- Kč (s DPH) za balík.

2. hotově – na adrese prodávajícího (dílna nebo prodejna), kde je osobní odběr.

3. bezhotovostně – převodem na bankovní účet prodávajícího (název účtu: ČSOB Uherské Hradiště, číslo účtu: 233993269/0300, variabilní symbol: číslo faktury). V tomto případě si prodávající k ceně zboží účtuje expediční poplatek ve výši 115,- Kč (s DPH) za balík. Objednané zboží je vyexpedováno po připsání finanční částky na účet prodávajícího a zasláno prostřednictvím expresní balíkové služby GEIS.